Замість нього пропонують побудувати торгово-офісну будівлю.

Власник колишнього літнього кінотеатру «Спартак» Василь Мунтян передумав будувати басейн. Замість спортивно-оздоровчого комплексу він вирішив звести на цьому місці торгово-офісні будівлі з вбудованими житловими приміщеннями. Про це йдеться в проекті рішення, винесеному на розгляд Каховської міськради 20 лютого.

– Якщо хтось там мріяв поплавати – нехай собі плаває. Але за будівельними нормами будівництво в тому місці басейну технічно неможливо. Василь Мунтян викупив [колишній літній кінотеатр] в 2014 році, але досі проект будівництва так і не зробив. Насправді ідея з басейном належала тодішньому міському голові Олександру Карасевичу і вже тоді архітектори попереджали, що це неможливо, – пояснив секретар Каховської міськради Володимир Мироненко.

Втім, депутати не підтримали клопотання Василя Мунтяна і дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної власності для будівництва «об’єктів ринкової інфраструктури» не дали. Хоча не факт, що в майбутньому вони не передумають.

Територія колишнього Літнього кінотеатру сьогодні. Світлина автора

Нагадаємо, що за умовами договору купівлі-продажу кінотеатру, Василь Мунтян зобов’язався «використати територію для будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з басейном і житловими приміщеннями». Але ці вимоги він так і не виконав. Закрили очі на порушення і посадові особи Каховської міськради, які досі чекають на будівництво обіцяного басейну. Принаймні, як пояснював на початку лютого міський голова Андрій Дяченко, «виконкомом періодично ведуться перемовини з Мунтяном щодо виконання умов договору в частині реалізації проекту з будівництва спортивно-оздоровчого комплексу з басейном». Жодних заперечень про неможливість його зведення в тому місці міський голова не озвучив.

Скептично розцінює заяви своїх колег й головна архітекторка Каховки Сєрвіназ Джепарова.

– На мою думку, будівництво басейну на місці колишнього кінотеатру неможливо. Адже там потрібно також збудувати технічні споруди, під’їзди, місце для паркування. До того ж, власник планував побудувати там не просто басейн, а цілий спортивний комплекс з житловими приміщеннями. Але наявної площі там недостатньо, – прокоментувала вона. – Водночас будівництво басейнів передбачено генеральним планом Каховки в інших частинах міста – на місці Парку культури і відпочинку та в східній частині. Тож, якщо у нас з’явиться потенційний інвестор, ми йому запропонуємо місце для басейну саме там.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я