Про нас

Вітаємо вас на офіційному сайті громадської організації “Медіа клуб громадського діалогу “Європростір”!

Місія нашої організації – “Деокупація Криму та інших українських територій шляхом висвітлення злочинів проти суверенітету України та порушень прав і свобод людини, протидія проявам корупції шляхом проведення журналістських розслідувань і оприлюднення суспільно важливої інформації, участь у формуванні мистецького середовища та підтримка урбаністичних ініціатив у регіоні“.

ГО “Європростір” – неурядова організація журналістів і громадських активістів, метою якої є звернення уваги до порушень прав людини в АР Крим і окупованих регіонах Луганської і Донецької областей України.

При підготовці та розповсюдженні інформації ГО “Європростір” керується принципами об’єктивності, достовірності та своєчасності. “Європростір” приділяє особливу увагу порушенням прав людини через незаконні дії Російської Федерації в Криму.

Ми також робимо всі зусилля задля співпраці і взаємовпливу між громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування, державними установами, владними та бізнесовими структурами. Займаємося організацією і проведенням культурних заходів, робимо свій внесок у формування мистецького середовища в регіоні, а також розвиток і підтримку урбаністичних процесів перетворення міст.

Цінності нашої організації:

  1. Ми єдині в підтримці соборної і незалежної України.
  2. Ми дотримуємось норм етичного кодексу журналістів України.
  3. Ми поважаємо права людини, визнаємо моральні цінності, звичаї, традиції і культуру кожного громадянина, якщо вони не суперечать Конституції України.
  4. Ми є вільною і політично незалежною організацією.
  5. Ми чесні і правдиві у співпраці з донорами, колегами, співробітниками, партнерами, державою та суспільством.
  6. Ми створили та дотримуємось умов, що виключають конфлікт інтересів і корупційні ризики.
  7. Ми дотримуємось принципів гендерної рівності та недискримінації.
  8. Ми відповідально ставимось до довкілля.
  9. Ми дотримуємось концепції win-win і прагнемо, щоб результати нашої діяльності були корисними для держави, органів місцевого самоврядування і громад.

Зі звітом ГО “Європростір” за 2018 рік можна познайомитись тут або за посиланням – http://cutt.us/z5JxJ

Організація створена восени 2015 року.