Раїса Пономаренко оголосила про складання своїх повноважень.

Російські окупанти вимагали від голови Тягинської територіальної громади Бериславського району Раїси Пономаренко співпрацювати з ними. Вона відмовилась.

Про те, що окупанти виставили ультиматум голові громади нам стало відомо з кількох джерел у Тягинці. 14 квітня росіяни заявили Раїсі Пономаренко, що чекають від неї відповіді наступного дня, 15 квітня.

15 квітня на сторінці Тягинської територіальної громади Раїса Пономаренко оприлюднила звернення наступного змісту:

“Я, голова Тягинської громади Пономаренко Р.М.,повідомляю про те, що на даний час склалися такі умови, коли я, як голова громади, не можу виконувати свої обов’язки та здійснювати повноваження, як представник українського органу місцевого самоврядування. Тому,сьогодні 15.04.2022року, прийняла дуже складне для себе рішення – скласти свої повноваження. Дякую всім за співпрацю і підтримку. Хай Бог береже всіх нас!”

Пізніше Херсонська облдержадміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про те, що Раїса Пономаренко довела до їхнього відома про складання своїх повноважень.

“У зв’язку з тим, що зі сторони окупантів іде тиск щодо співпраці. Всіх колишніх воїнів АТО [у Тягинці] взято під арешт”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 14 квітня про складання своїх повноважень заявив міський голова Таврійська Каховського району Микола Різак. Раніше російські окупанти його викрали, але згодом відпустили. Микола Різак заявив, що після незаконного полону потребує тривалого лікування.

Як ми повідомляли, на початку війни російські окупанти вбили і поранили кількох жителів Тягинської громади. Російські терористи розграбували місцеві магазини і не пропускали до села машини з хлібом. Також місцеві жителі повідомляють про вбивства і катування односельців, які в минулому були військовослужбовцями Збройних сил України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я