Голові громади Віталію Немерцю так і не вдалося сформувати свою команду.

Звільнити заступницю міського голови Галину Лобунько збираються на сесії Каховської міськради 24 лютого. Про це йдеться в проєкті рішення, оприлюдненому на офіційному сайті територіальної громади.

В ньому вказано, що Галина Лобунько сама подала заяву про дострокове припинення своїх повноважень. Звільнити її пропонують з 28 лютого. Також її мають виключити зі складу виконавчого комітету Каховської міськради.

Звільнитися Галина Лобунько збиралася й раніше, однак досі тут вдавалося вмовити відкликати її заяви.

Таким чином вона може стати вже третім заступником міського голови Каховки, який за неповні півтора роки достроково припинить свої повноваження. Першими двома стали бізнесмен Руслан Романенко і ексдиректорка місцевої школи №4 Галина Гондарева. Щоправда, одразу після цього останню призначили на посаду першого заступника міського голови.

Судячи з того, чим займається перша заступниця, пріоритетними напрямками для голови громади Віталія Немерця замість економіки і житлово-комунального господарства стали освіта, молодь, спорт і культура. Але навести лад навіть у цих знайомій їй галузях Галина Гондарева чи то не захотіла, чи то не змогла: з оптимізацією шкіл і будинків культури тут не поспішають, а на велику кількість їхніх співробітників продовжують витрачати величезні кошти платників податків.

Як і попередньому міському голові Андрію Дяченку Віталію Немерцю так і не вдалось сформувати власну команду. Серед своїх заступників він навіть залишив Івана Орєхова, який особливо нічим не запам’ятався за майже 10 років роботи на цій посаді. Крім одного: саме Орєхова і попередні керівники громади, і депутати міськради в один голос називали винним у незаконному доведенні до банкрутства комунального підприємства “Наш дім” і нанесенні мільйонних збитків для міста. Мабуть, саме за ці заслуги йому не лише залишили посаду заступника, а й майже вдвічі лише за останній рік збільшили заробітну плату.

Слабким місцем нинішнього голови Каховської громади залишається відсутність нормальної комунікації з місцевими жителями. Попри величезну кількість заступників, радників і підлеглих, яким виплачуються щедрі зарплати і премії, Віталій Немерець чомусь не вважає за потрібне спілкуватися з каховчанами про те, що їх хвилює. Приміром, на початку лютого багатьох містян обурили масові вирубки дерев на території місцевого лісництва. Чи були ці вирубки законними, пояснювати людям ніхто не став, що одразу ж спричинило чутки про особисті інтереси чиновників у знищенні дерев.

Подібні ситуації в Каховці виникали вже багато разів. Але вчитися на чужих і на своїх помилках місцеві чиновники, схоже, так і не навчились.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я