СБУ 6 листопада заочно повідомила про підозру в колабораційній діяльності 38-річному Андрію Телєнчєєву з села Микільське Дар’ївської громади Херсонського району.

Слідчі встановили, що Андрій Телєнчєєв добровільно перейшов на бік ворога, взяв на себе повноваження члена “дільничної виборчої комісії” №430 в селі Микільське. Він агітував односельців брати участь у незаконному референдумі окупантів щодо “приєднання” Херсонської області до РФ, робив побудинковий обхід людей, носив урну для “голосування”. За висновками слідства, дії Телєнчєєва спонукали російську окупаційну владу заявити про “підтримку” мешканців села Микільське їхніх дій.

Колаборанту повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі і конфіскація майна.

Як відомо, в селі Микільське виявилося найбільше колаборантів з-поміж інших сіл Дар’ївської громади Херсонського району. на бік ворога тут перейшли керівники місцевого дитсадка, школи і адміністрація старостату у повному складі.

Фото: ілюстративне

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я