Окупаційні пабліки повідомили про відкриття російських військових комісаріатів на Херсонщині. Про це, зокрема, повідомив російський “сенатор” від Херсонщини Константін Басюк.

На зустрічі з окупаційним військовим комісаром Херсонщини він обговорив відкриття військкоматів у Генічеську, Новій Каховці, Каховці та інших населених пунктах області.

Насправді ж військкомати на Херсонщині вже почали діяти щонайменше з літа, про що свідчать офіційні сайти місцевих окупаційних органів влади і повідомлення з окупаційних пабліків.

Військові комісаріати вже створені в Каховці і Новій Каховці – його очолює підполковник Юрій Гєннадійович Точілін. У Скадовську – його очолює підполковник Олєг Борісович Смуряков. У Генічеську – його очолює підполковник Алєксандр Алєксандрович Карстєн. У Великолепетиській, Рубанівській, Костянтинівській, Горностаївській, Верхньорогачицькій громадах Каховського району, Іванівській і Нижньосірогозькій громадах Генічеського району – його очолює майор Анатолій Владімірович Добровольскій. У Голій Пристані Скадовського району – його очолює майор Сєргєй Владімірович Варавва. У Новотроїцькій громаді Генічеського району, Каланчацькій громаді Скадовського району і Чаплинській громаді Каховського району військкомат очолює майор Алєксандр Васільєвич Сушко.

В усіх цих військкоматах є чергові, ведеться робота з постановки на військовий облік і мобілізації.

Також на Херсонщині окупанти ще влітку створили обласний військовий комісаріат, який розташовується у нинішньому окупаційному центрі області, м. Генічеську. Його очолює полковник Вадім Валєрьєвич Шуригін.

Його заступниками працюють підполковник Сергєй Анатольєвич Моісєєнко і підполковник Сєргєй Владімірович Кондратов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я