Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомила про підозри ще 9 колаборантам з Криму, які співпрацюють з окупантами на півострові. Дії підозрюваних кваліфіковано як колабораційна діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Їм загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Починаючи з 2022 року «бізнесмени» загалом уклали 52 контракти з низкою структур, які фінансують з російського державного бюджету. Серед них окупаційні: «прокуратура Республіки Крим», «військова прокуратура Чорноморського флоту», «адміністрація міста Ялти», різні підрозділи МВС РФ в Криму та інші незаконно створені державою-окупантом установи.

За умовами договорів, підозрювані мали поставити товари та надати послуги, зокрема, і в рамках оборонного замовлення ворога. До прикладу, частина контрактів була укладена щодо налаштування радіозв’язку, монтажу охоронної сигналізації, поставки російської символіки та капітального ремонту складу озброєння.

Окрім того одна з фігуранток мала організувати відпочинок для дітей «учасників СВО» – військових, дії яких призводять до смертей сотень ні в чому не винних українських дітей.

Загалом за свою співпрацю з РФ підозрювані мають отримати з держбюджету РФ понад 151 млн російських рублів, що дорівнює вартості понад 500 дронів моделі DJI MAVIC 3.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я