47-річна Ганна Тіхосова з Херсона 12 вересня отримала заочну підозру СБУ в колабораційній діяльності і пособництві державі-агресору.

Слідчі встановили, що Ганна Тіхосова з вересня 2022 року і по сьогодні перебуває на тимчасово окупованих територіях – спочатку в Херсоні, до його звільнення, а потім у селищі Лазурному Скадовського району Херсонщини. Вона добровільно працює на окупантів “т. в. о. ректора” незаконно створеного окупантами клону Херсонської державної морської академії.

Влітку 2022 року Ганна Тіхосова брала участь у захопленні закладу і спочатку працювала “проректоркою з наукової роботи” і “головою приймальної комісії” ХДМА. Тоді ж першим окупаційним ректором закладу став колаборант Дмитро Круглий.

Восени Тіхосова займалась “евакуацією” так званих курсантів академії з Херсона до Криму і вивозила майно академії до Лазурного.

За скоєний злочин колаборантці світить від 10 до 12 років позбавлення волі і конфіскація майна.

Раніше Ганна Тіхосова працювала в Херсонському національному технічному університеті на посаді завідувачки кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я