У Вінниці на сесії міськради депутати проголосували за надання субвенції бюджету Херсонської громади у розмірі 800 тис. грн. Цільове призначення коштів – допомога в оздоровленні дітей деокупованого міста.

«Домовилися з Херсонською військовою адміністрацією щодо виділення відповідної субвенції для надання матеріальної допомоги на оздоровлення дітей. Відтак близько 140 діток за літній період плануємо розмістити в наших таборах і хоча б на деякий період забрати їх від постійних обстрілів. Адже фактично місто знаходиться на лінії зіткнення. Для оздоровлення своїх дітей Херсон також надає 800 тис. грн», – повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, Вінниця вже не вперше допомагає деокупованому місту. Відразу після звільнення до нього відправили 30 тонн пального для забезпечення роботи генераторів на підприємствах критичної інфраструктури.

Крім того, у межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Вінниця передала Херсону броньований мікроавтобус та гуманітарну допомогу.

Також у квітні цього року в портове місто доправили 100 контейнерів для збору побутових відходів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я