На Херсонщині співробітники СБУ встановили особи двох місцевих мешканців, які перейшли на бік ворога і прийняли пропозиції співпраці від представників окупаційної влади.

Так, мешканець Голої Пристані погодився очолити створений окупантами так званий «Пенсійний фонд Голопристанського району».

На псевдопосаді зрадник забезпечував контроль за співробітництвом з представниками влади держави-агресора. Підбирав кадри до окупаційного органу. «Піклувався» фінансовим забезпеченням «Пенсійного фонду» – для «підтримки» установи отримував кошти у російських рублях.

Аби надати «позитивну картинку» окупаційній владі – «ввів» прийом заяв для оформлення матеріальної допомоги для місцевих мешканців у грошовій одинці держави-терориста.

Реалізуючи адміністративно-господарські та організаційно – розпорядчі функції колаборант «своїми» правами розпорядився державним майном- використав службові приміщення в цілях окупаційної влади.

Інша зрадниця «головувала» на псевдопосаді так званого керівника «Казначейства Херсонської області». Вона забезпечувала роботу бюджетної системи регіону, підконтрольної окупаційним військам рф. Займалась добором кадрів для призначення на посади в окупаційний орган.

Зрадниця зареєструвала незаконно створену установу за російським законодавством та затвердила її структуру.

Слідчі СБУ оголосили фігурантам про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування здійснює СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я