Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Бериславського району за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачена підтримала повномасштабне вторгнення ворога на територію України й добровільно обійняла посаду так званої «голови Дудчанської сільської ради військово-цивільної адміністрації Бериславського району».

На неї покладалися обов’язки щодо формування апарату окупаційної адміністрації села та впроваджувала стандарти та законодавство ворожої країни у всі сфери життєдіяльності громади. Вжиття заходів для переходу суб’єктів господарювання на російську систему реєстрації та оподаткування, а також ведення розрахунків виключно рублем.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я