Експрокурор Каховської місцевої прокуратури Володимир Шахов і колишній прокурор, адвокат із Нової Каховки Антон Петренко співпрацюють з російськими загарбниками на окупованій частині Херсонщини.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на власні джерела та інформацію окупаційних телеграм-каналів.

Колишній прокурор Каховської місцевої прокуратури Шахов Володимир Сергійович, 19 грудня 1986 р. н., мешканець Нової Каховки, «засвітився» на недавній зустрічі з лідером праворадикальної ультранаціоналістичної російської партії ЛДПР Лєонідом Слуцкім, який незаконно відвідав окупований Генічеськ. До цього Шахов представлявся «начальником прокуратури Нової Каховки».

«Володимир Шахов раніше працював у Бериславській місцевій прокуратурі, а до повномасштабної війни – в Каховській місцевій прокуратурі і перебував у тривалій відпустці для догляду за дитиною. Він багато вживав синтетичних наркотиків: подібних до нього наркозалежних зазвичай називають «сольовиками», – розповіли ЦЖР знайомі Шахова.

Екс-прокурор Новокаховської прокуратури, адвокат Петренко Антон Павлович, 11 березня 1981 р. н., з перших тижнів окупації співпрацює з росіянами і працює юристом в окупаційній «адміністрації» Нової Каховки. Як адвокат він досі обліковується радою адвокатів Херсонської області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я