Виконувати вказівки кремля у так званій «силовій структурі» погодились троє зрадників. Разом з іншими поплічниками окупантів вони надавали допомогу збройним формуванням рф у становленні та функціонуванні тимчасової окупації Херсонщини державою-агресором та придушенні руху опору на тимчасово захопленій частині регіону.

У так званому «главном управлении мвд Херсонской области» двоє з трьох підозрюваних обійняли фейкові посади «начальника управления финансового обеспечения» та «старшего следователя следственного отдела Суворовського городского отдела полиции».

Третій – за злочинної влади отримав з періодичністю декілька посад: «временно исполняющего обязанности заместителя начальника отдела по борьбе с преступлениями, связанныими с торговлей людьми», временно исполняющего обязанности заместителя начальника отдела испекции по личному составу управления кадрового обеспечения», «старшего оперуполномоченого по особо важным делам отделения проверок и реализации оперативной информации оперативно-розыскной части собственной безопасности».

За матеріалами Служби безпеки їм повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України. За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

Фігуранти втекли перед деокупацією Херсона на лівий берег Дніпра, де переховуються від правосуддя.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГСУ СБУ за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Херсонській області та ДВБ Нацполіції за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я