У результаті слідчо-оперативних дій повідомлено про підозру так званому «міністру транспорту Херсонської області рф». Зловмисником є громадянин рф, який у травні минулого року отримав «призначення» до окупаційного органу у захопленій частині регіону. Він є організатором депортації українських дітей і вивезення українського зерна до рф.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

На цій «посаді» він виконував завдання москви щодо перелаштування місцевої транспортної системи під забезпечення потреб військових угруповань країни-агресора на південному фронті.

Крім цього, він є одним із організаторів депортації українських дітей з окупованої частини Херсонщини до росії під виглядом поїздок до дитячих таборів. Також під його керівництвом загарбники тоннами вивозили морськими суховантажами українське зерно до рф.

На підставі зібраної доказової бази зловмиснику повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

за дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади;
за незаконне перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави.
Наразі фігурант перебуває у тимчасово окупованому Скадовську. Втім співробітники СБУ знають про місця його переміщення та проводять комплексні заходи для притягнення до відповідальності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я