Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

У вересні 2022 року 20-річний хлопець створив в Телеграмі несправжній акаунт очільника Військової адміністрації Олександра Вілкула. Саме там парубок розмітив посилання на банківський рахунок і розпочав збір коштів нібито на потреби ЗСУ та ТрО. Також хлопець придбав преміум-акаунт у месенджері, завдяки чому встановив «синю відмітку», що нібито вказувала на те,що сторінка верифікована, а особа справжня. Через деякий час на рахунок почали надходити кошти від містян, адже вони були впевнені, що донатять на допомогу нашим захисникам.

Активність фейкового акаунту помітили, а начальник Військової адміністрації Олександр Вілкул особисто спростував інформацію про те, що це нібито його сторінка. Наголосив, що не проводить жодних зборів, а від його імені діє шахрай. 23 листопада СБУ викрила зловмисника та затримала його.

На суді шахрай визнав свою провину та покаявся.

Суд ухвалив йому вирок у вигляді трьох років позбавлення волі за шахрайство. Після цього зловмисника звільнили від відбування призначеного покарання з випробувальним терміном на два роки.

Якщо за цей час він скоїть ще якесь правопорушення, його термін може стати реальним. Також хлопець має сплатити 755 гривень на відшкодування витрат на експертизу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я