До 12 років за ґратами засуджено мешканця м. Донецька, який з початком повномасштабного вторгнення армії РФ на територію України брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України як оператор-навідник танку «Т-72Б1» у м. Маріуполі. У квітні 2022 року танкіста взяли у полон військовослужбовці ЗСУ у Волноваському районі.

Прокурором у суді доведено, що у червні 2014 року, коли м. Донецьк окупували незаконні збройні формування РФ, чоловік добровільно підписав так званий контракт на проходження військової служби у якості стрілка мотострілкового батальйону 9 полку морської піхоти «народної міліції ДНР».

У подальшому, з серпня 2015 по квітень 2022 року засуджений служив кулеметником у незаконних збройних формуваннях зазначеного псевдоправоохоронного органу, а саме у фінансово-економічній міліції, батальйонах «Сомалі», «Чечен», «П’ятнашка».

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом йому ухвалено вирок за вчинення державної зради, а також участь у діяльності не передбачених законом збройних формуваннях (ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 260 КК України).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я