Російські загарбники продовжують виганяти господарів житлових будинків у Херсонській області на вулицю і заселятися в цих хатах.

24 жовтня масові облави на будинки селян окупанти влаштували в Василівці Любимівської територіальної громади Каховського району. Представники “Росгвардії” здійснювали обхід по селу і перевіряли у місцевих прописку. Тим, хто не зміг надати прописку у Василівці, давали дві години на збори і виганяли на вулицю.

За словами свідків, росгвардійців по селу супроводжував гауляйтер Любимівки Андрій Штепа, більш відомий під прізвиськами “Шнира” і “Блютуз”.

Колаборант Андрій Штепа, він же “Шнира”

“У кого в селі є дві хати, Шнира вказував оркам, хто де проживає, а іншу хату наказував звільнити для окупантів. 25 жовтня такі облави по селу продовжились”, – розповіли мешканці Василівки.

Подібне заселення окупантів у будинки місцевих раніше відбувалось у Тягинській територіальній громаді Бериславського району, Дар’ївській громаді Херсонського району, Тавричанській громаді Каховського району та інших населених пунктах області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я