Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомила про підозру командиру 5 роти незаконного збройного формування «Самооборони Криму». Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 4 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2014 року підозрюваний був призначений окупантами командиром 5 роти НЗФ «Самооборона Криму», що незаконно діяла на території півострова. Під його керівництвом «самооборонівці», спільно з іншими підрозділами НЗФ та ЗС РФ, брали участь у захопленні та подальшому контролі об’єктів критичної інфраструктури півострова, забезпечували функціонування незаконно створених блок-постів, здійснювали патрулювання вулиць, проводили незаконні перевірки документів й особисті обшуки громадян України тощо.

Пізніше, «командир» отримав від представників окупаційної адміністрації РФ в Криму псевдонагороди за «За повернення Криму» та «За захист Криму”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я