Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, в порядку спеціального досудового розслідування, скерувала до суду 3 обвинувальні акти стосовно 3 депутатів Севастопольської міської ради VI скликання. Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 1 ст. 111 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

🔹Встановлено, що у 2014 році, задля приховання факту окупації півострова Збройними Силами РФ та з метою легітимізації дій держави-окупанта, обвинувачені, спільно з іншими депутатами Севастопольської міської ради, проголосували за підтримку ряду незаконних рішень уже не діючої на той час Верховної Ради АР Крим, зокрема: «Про підтримку рішень ВР АР Крим про незалежність Криму та створення так званої «Республіки Крим»»; «Про звернення до РФ з пропозицією прийняття м. Севастополя до складу РФ в статусі міста федерального значення»; «Про перейменування Севастопольської міськради у «Законодавчі збори Севастополя»».

🔹Таким чином, обвинувачені надавали допомогу представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я