Відповідну інформацію оприлюднив журналіст Андрій Соков.

28 березня Голопристанського міського голову Олександра Бабича викрали російські військові. Зараз він перебуває у приміщенні слідчого ізолятору в Сімферополі.

“Зі мною зв’язався співкамерник мера. За його словами, разом їх протримали 20 днів. Після цього чоловіка відпустили і доправили на залізничний вокзал. А Бабича продовжують утримувати у камері разом з іспанським волонтером з Херсона Маріо Гарсіа Калатаюд.

Співрозмовник також розповів, що умови утримання в камері, наскільки це можливо, нормальні. Трохи били по ногах, пресували лише на початку. Годують, змінюють постільну білизну, один раз на тиждень дають помитися. Тортури не застосовують, проводять адекватні допити, часто з допомогою поліграфа.

Понад усе очільник Голої Пристані просить розголосу та допомоги зі звільненням. Закликає всі державні інститути, представників неурядових організацій, колег по місцевому самоврядуванню та інших включити всі можливі механізми для його визволення.

Олександр Бабич перебуває в полоні майже півроку. Він Він виснажений морально і фізично. Нам усім треба його витягнути!” – написав журналіст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я