Подільська окружна прокуратура міста Києва повідомила про підозру депутату Херсонської міської ради у зайнятті посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Мова йде про Ігоря Семенчева-старшого.

Слідством встановлено, що підозрюваний, у червні 2022 року в умовах воєнного стану, прийняв пропозицію представників збройних сил російської федерації та був проголошений заступником голови воєнно-цивільної адміністрації м. Херсон, створеної на тимчасово окупованій території.

Раніше окружна прокуратура повідомила про підозру сину вказаного депутата, який також є депутатом Херсонської міської ради, за фактом співпраці з державою-агресором, а також організації та проведенні мітингу на підтримку дій окупантів та активній участі у ньому (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами ДЗНД СБ України.

Депутату загрожує від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я