Навіть після смерті нардепа-колаборанта Олексія Ковальова, його бізнес імперія продовжує працювати та приносити дохід його родині.

Про це МОСТу розповіли фермери з Херсонщини, які мали орендні відносини із компаніями нардепа.

Нагадаємо, що ще за життя Ковальова, суд наклав арешт на його активи та рахунки в банках. Куплений в інтересах Віктора Медведчука телеканал передали АРМА, а та Держкіно, а Кабмін навіть пропонує РНБО на 5 років позбавити права розпоряджатися активами вже покійного депутата Ковальова.

Але всі ці санкції ніяким чином не торкнулися бізнес імперії родини Ковальових.

Бо всі активи були записані на матір Ковальова та підставних людей.

Ми неодноразово писали про людей, які фіктивно володіли сольовим заводом у Геройському та різними компаніями, які Херсонська ОДА звільняла від податків.

В цих публікаціях ми писали про бізнес матері Ковальова, але вважали, що вона, як член родини цілого «міністра сільського господарства» окупаційного «уряду» Херсонщини, перереєструвала свої компанії за російськими законами і платить податки росіянам.

Але це виявилося не так. Буквально на днях аграрії Голопристанщини почали отримувати від Наталі Ковальової рахунки на оплату оренди землі.

Причому, орендували вони цю землю у компаній, які оформлені на неї, а гроші орендарі мають платити на її власний банківський рахунок у Приватбанку. Рахунок не у фейковому російському «Промсвязьбанку», куди окупанти силою заганяють місцевих підприємців, а у цілком державному українському Приватбанку

З метою безпеки ми не показуємо даних компаній, які орендують землю у компаній Наталі Ковальової, але їх в Голопристанському районі багато. Як і багато землі у компаній родини Ковальових.

Наприклад, у компанії ФГ «Макондо» у власності знаходиться 3 земельні ділянки, загальною площею 100 га. У ТОВ «Фондс-зем» є 14 ділянок, загальною площею 300 га. У ТОВ «Південий земельний фонд» у власності знаходиться 143 ділянки, загальною площею 1335 га. У ТОВ «Херсонські аграрії» 7 ділянок площею 380 га. Ці компанії безпосередньо належать Наталі Ковальовій.

У ФГ «Югер» є 9 ділянок загальною площею понад 65 га. Власниками компанії є батьки покійного нардепа Іван та Наталя Ковальови та лікарка Олена Бреславець. Остання була депутаткою Херсонської міської ради від ОПЗЖ, але склала мандат.

У компанії ЛК-Агро, що належить Вадиму Трухану і Леоніду Луцюку, у власності є 77 ділянок, загальною площею понад 800 га. Трухан і Луцюк – підставні особи, які входили у оточення Ковальова. Вадим Трухан є депутатом Голопристанської міської ради від «Слуги народу».

Саме цим компаніям належить земля, орендну плату за які зараз збирає мати покійного нардепа-колаборанта.

Всю цю землю Олексій Ковальов оформив на свої компанії через декілька розповсюджених схем. По-перше, частину землі він оформлював на мешканців Голопристанського геріатричного пансіонату, як на живих, так і на померлих.

Ця схема підтримувалася місцевим Держгеокадастром та правоохоронцями. По-друге, Ковальов викупав паї через схему зі спадком. Ми описували обидві схеми, коли розповідали про те, як мер Херсона Ігор Колихаєв став латифундистом.

Наразі правоохоронці роблять вигляд, що не знають, що державний Приватбанк не заморозив рахунки пов’язаних з колаборантом осіб, ні за життя Олексія Ковальова, ні після його смерті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я