Уже кілька артистів, які до 24 лютого 2022 року служили у Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша, засвітились у роликах пропагандистів. Вони розважають дітей на заходах окупантів, співають на концертах на честь незрозумілих свят окупантів тощо.

За словами генерального директора театру ім. Куліша Олександра Книги, з усіма зрадниками, які стали колаборантами, розірвали трудові відносини. Тобто зарплати від україннських платників податки вони не отримують.

А як бути із почесними званнями? Бо, наприклад, Ружена Рубльова (на фото) у березні минулого року стала Народною артисткою України.

У 2021 році Заслуженим артистом України став Євген Гамаюнов (на фото), який зараз підпрацьовує в окупантів аніматором на різних дитячих заходах. Ба більше, минулого року він від міста отримав квартиру в Херсоні.

Згідно з законом “Про державні нагороди”, забрати почесне звання народного чи заслуженого артиста може лише той, хто його надавав, тобто президент. Причина для цього одна – якщо “народник” засуджений судом за тяжкий злочин. Державна зрада чи колабораціонізм цілком потрапляє під класифікацію тяжкого злочину. Але справа в тому, що поки ці персоналії не мають навіть офіційної підозри від правоохоронних органів. Не кажучи вже про рішення суду.

Тож процес позбавлення звань може затягнутись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я