Сплачувати за них вони пропонують в російських рублях або гривнях через касу так званої “військово-цивільної адміністрації”.

Колаборанти з тимчасово окупованої російськими загарбниками Каховки, що на Херсонщині, хочуть від місцевих аграріїв сплати податків “наперед”. Сплачувати їх вони пропонують готівкою через касу так званої “військово-цивільної адміністрації”.

Сплачувати в їхню кишеню вони пропонують 1500 грн або 3750 російських рублів на рік на зрошувальних землях з кожного гектару. А на незрошувальних – 1000 грн або 2700 рос рублів/га.

Сплачувати цю суму вони пропонують не пізніше останнього календарного дня поточного місяця з розрахунку 1/12 від річного розміру “податку”.

Також вони вимагають від аграріїв заповнити “заявлєніє” на ім’я “руководітєля воєнно-гражданской адміністрації г. Каховка” філіпчука павла ігоровича про “видачу разрєшєнія на осущєствлєніє сєльскохозяйствєнной дєятєльності” з вказанням адреси та площі угідь.

Попри те, що сам документ зі ставкою “сєльскохозяйствєнного сбора” розповсюджується у вигляді незрозумілого папірця (як завжди у окупантів і їхніх місцевих посіпак) з зазначенням того, що це “проєкт” ставок, про зазначені там “ставки” “податків” уже довели деяким аграріям.

Деяким із аграріїв доведеться сплачувати чималі гроші. Приміром, у Юрія Горстки зараз нараховується близько 5 тис га земель. А це – щонайменше 5 млн грн на рік незрозумілого “збору”.

Як радісно звітують в своїх пропагандистських медіа самі окупанти, вони почали звозити до тимчасово окупованого ними Криму з Херсонської області продукцію місцевих фермерів і сільгосппідприємств. Практично вся вона є краденою зі складів аграріїв Херсонщини.

1 коментар

  1. […] Колаборанти з тимчасово окупованої російськими загарбниками Каховки, що на Херсонщині, хочуть від місцевих аграріїв сплати податків “наперед”. Сплачувати їх вони пропонують готівкою через касу так званої “військово-цивільної адміністрації”. Про це повідоляляє Європростір. […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я