Місцеві громади відмовляються співпрацювати з мародерами і вбивцями з російської федерації.

У тимчасово окупованому Скадовську на Херсонщині, над міською радою, російські загарбники зняли український прапор, натомість вивісили ганчірку з зображенням російського прапору – триколору.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці 15 квітня повідомив міський голова Скадовська Олександр Яковлєв.

– Сьогодні зранку у Скадовську окупанти зняли прапори України з будівлі міської ради та з флагштока в центрі міста. Причепили свої триколори. Тим самим вони говорять, що в подальшому вони несуть повну відповідальність за все, що відбувається в місті та громаді, – написав він.

Він додав, що Скадовська міська рада не буде співпрацювати з окупантами, тому відсьогодні жоден працівник виконкому не працюватиме в захопленій будівлі під ворожим прапором.

15 квітня російський прапор також з’явився на будівлі Великокопанівської сільської ради Херсонського району.

Про це повідомила голова територіальної громади Валентина Костенко.

– Вранці всі побачили російський прапор на будівлі сільської ради. Але це не означає, що сільська рада буде працювати за російськими законами. Ми Україна, і надалі працюємо за українськими законами, – написала Валентина Костенко на сторінці у Фейсбуці.

За її словами, тимчасовий прийом громадян та роботу апарату здійснюватимуть в приміщенні місцевого ЦНАПу.

– У приміщенні сільської ради буде здійснюватися тільки чергування без надання адміністративних послуг. Прошу з розумінням віднестися до цієї ситуації. Пропозицій від росіян про те, що апарат сільської ради та я, як сільський голова, повинні працювати за їхніми законами – нам не поступало, – написала Валентина Костенко.

14 квітня стало відомо про незаконне зняття українського прапору з флагштоку біля будівлі Любимівської селищної ради Каховського району. 15 квітня вранці керівники територіальної громади повернули прапор на місце.

Про візит російських загарбників до Верхньорогачицької селищної ради Каховського району 15 квітня повідомили на Facebook-сторінці громади. Російські окупанти цікавилися кількістю населення громади, її межами та кількістю населених пунктів, медичним та продовольчим забезпеченням, роботою закладів охорони здоров’я та освіти.

Керівництво громади запевнило, що Верхньорогачицький селищний голова та виконком селищної ради продовжують працювати згідно чинного законодавства України.

На світлині: російський триколор на захопленій окупантами будівлі Каховського районного відділу поліції в Новій Каховці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я