Мета російської наступальної військової операції – знищення Української держави.

Державний кордон України зазнав атаки російських військ з боку Російської Федерації, тимчасово окупованого нею Криму та Республіки Білорусь. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

“Близько 5:00 ранку 24 лютого державний кордон України на ділянці з Російською Федерацією та Республікою Білорусь піддався атаці з боку російських військ, що підтримуються Білоруссю. Атаки на прикордонні підрозділи, прикордонні наряди та пункти пропуску відбуваються із застосуванням артилерії, важкої техніки та стрілецької зброї”, – сказано в повідомленні.

Атаки відбуваються в межах Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей, а також з тимчасово окупованого Росією Криму, що межує з Херсонщиною.

Міністерство закордонних справ України оприлюднило офіційну заяву стосовно оголошення Росією наступу на Україну. У МЗС заявили, що президент РФ Владімір Путін вранці 24 лютого оголосив про початок нової хвилі агресії проти України.

“Мета російської наступальної військової операції – знищення Української держави, захоплення силою української території та встановлення окупаційного контролю. Російські війська здійснюють удари по мирних українських містах з різних напрямів, у тому числі зі сторони тимчасово окупованих Донбасу та Криму, а також північно-східного регіону”, – йдеться у повідомленні.

Путін оголосив наступ на Україну о 5 ранку за київським часом 24 лютого. Він назвав це “військовою операцією”. Кордони України обстрілюють “градами”, чутно вибухи в містах. У деяких із них це спрацювання нашої ППО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я