Президент Росії дав завдання парламенту ратифікувати відповідні документи і доручив ввести в ОРДЛО російські війська.

Президент РФ Владімір Путін 21 лютого заявив про визнання “незалежності” нелегітимних формувань “ДНР” і “ЛНР”, які є тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей.

Він звернувся до Федеральних зборів РФ із завданням ратифікувати це. Зі свого боку очільник країни-окупанта указ про визнання вже підписав разом із так званими “лідерами” терористичних упрупувань “Л/ДНР”. Відео цього ввечері 21 лютого оприлюднив російський пропагандистський “Первый канал”.

Цьому дійству передувало майже годинне звернення Путіна до російської нації. А зверненню передувало засідання Ради безпеки РФ, скликане президентом РФ, яке показали про російському телебаченню 21 лютого та звернення Державної думи РФ з проханням цього визнання.

У своєму зверненні Путін заявив, що нібито “Україна хоче організувати на Донбасі бліцкриг”, і що військові “обстрілюють мирних мешканців”. 

“У звязку з цим вважаю необхідним ухвалити давно назріле рішення – невідкладно визнати незалежність і суверенітет “ДНР” і “ЛНР”. Прошу Федеральні збори підтримати це рішення, а потім ратифікувати договір про дружбу та взаємодопомогу. Два ці документи будуть підписані найближчим часом”, – сказав російський диктатор. 

Також 21 лютого президент Росії розпорядився ввести російські війська в окуповані райони українських Донецької та Луганської областей, визнані напередодні Москвою незалежними “республіками”.

Про це йдеться у відповідних указах президента РФ.

Федеральні збори Росії – це парламент. У Росії він складається з Думи як нижньої палати і Ради федерації як верхньої. Обидві палати засідатимуть завтра, вони мають ратифікувати рішення Путіна про “визнання незалежності”. 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що фактично дії російської влади означають вихід цієї країни з Мінських домовленостей.  

Росія раніше вже визнавала “незалежність” Абхазії – території, захопленої внаслідок російсько-грузинської війни. Придністровʼя Росія як незалежну “державу” не визнала, але має там своє консульство. Міністр оборони України також говорив, що РФ готується до визнання ОРДЛО за відпрацьованим у Грузії сценарієм. 

11 березня 2014 року після окупації АР Крим Росією нелегітимна “влада” українського півострова “оголосила” про “незалежність” Криму від України.

18 березня 2014 року о 16:00 в Георгіївському залі Великого Кремлівського палацу російський диктатор Владімір путін, прем’єр-міністр самопроголошеної “республіки Крим” Сергій Аксьонов, голова новоствореної “державної ради” самопроголошеної “республіки Крим” Володимир Костянтинов та представник сепаратистського керівництва Севастополя — громадянин РФ Чалий підписали так званий “Договір про прийняття Криму до складу Росії”.  

20 березня 2014 року цей договір ратифікувала Держдума РФ, а 21 березня 2014 року – Рада Федерації. 11 квітня 2014 року відповідні зміни внесли до конституції Росії.

В Україні всі ці документи визнали юридично нікчемними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я