Роботи з його реконструкції завершені на 95%.

Без жодних оголошень і зайвої помпи 25 серпня о 12:00 дня відкрили для проїзду транспорту міст через Північно-Кримський канал у Таврійську Каховського району.

На цю новину давно очікували водії, яким доводилося робити величезний гак по розбитих об’їзних дорогах на ділянці між Каховкою і Новою Каховкою. Не готовими до відкриття мосту виявились водії місцевих рейсових автобусів, яким буквально на ходу довелося переробляти графіки руху. Проте вже за кілька годин їм вдалось повернутися до звичного робочого режиму.

– Сам міст готовий на 95%, але він уже цілком придатний для руху транспорту. Кожен етап робіт ретельно перевірявся, жодних зауважень до компанії-підрядника у нас нема. Їй залишилось завершити роботи з благоустрою, прибрати тимчасовий пішохідний міст та опори під ним. Це планується завершити вже восени. А міст нехай служить людям, – прокоментував начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко.

Міст через Північно-Кримський канал у Таврійську збудували в 1956 році. У 1991 році його визнали аварійним, а 15 березня 2021 року повністю закрили на реконструкцію. Тендер на виконання робіт вартістю майже 92 млн грн виграло маріупольське ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком”. Як запевнив керівник проєктів з будівництва мостів цієї компанії Анатолій Нешта, гарантія на прольоти нової прогонової будови мосту становитиме 100 років.

Найбільші незручності перекриття мосту доставило жителям місцевих громад — Каховки, Таврійська і Нової Каховки. Щоб дістатись до місця призначення їм доводилось пішки проходити по тимчасовому мосту через канал і вже потім сідати в таксі або рейсовий автобус.

Фото: Фейсбук/Анатолій Білий.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я