Після окупації півострова футбольний клуб базується на Херсонщині.

Сімферопольська “Таврія”, яка після окупації Криму базується в Херсонській області, 5 березня стала переможцем Відкритого Кубка Асоціації футболу Автономної республіки Крим та Севастополя. Такими виявились результати останнього туру змагань, які відбулись у Новій Каховці.

“Таврія” у фінальному матчі проти ДЮСШ “Херсон” не залишила своїм суперникам жодних шансів, розгромивши їх з рахунком 7:0.

В першому таймі дублем за сімферопольців відзначився Андрій Барладим та один м’яч у свій актив записав Андрій Фаюк. У другій половині гри по одному разу забивали: Олексій Бойко, Віталій Онопко, Роман Бочак та Максим Богданов. У складі сімферопольців Олексій Бойко став кращим нападником турніру, а Анатолій Масалов – кращим півзахисником”, – повідомила пресслужба клубу.

“Сімферопольська “Таврія” вперше стала володарем Кубку Криму!” – підсумував віце-президент Асоціації футболу АР Крим та Севастополя Олег Комуняр.

Срібним призером турніру стала новокаховська “Енергія”. Третє місце посів спортивний клуб “Каховка”.

Нагадаємо, що після окупації Криму Російською Федерацією президент Федерації футболу України Андрій Павелко оголосив про початок відродження “Таврії” в Херсоні. В обласному центрі для клубу планувалось будівництво стадіону за програмою УЄФА. Проте через труднощі з пошуком інвесторів та виділення землі під будівництво стадіону в Херсоні ініціативна група обрала місце для базування клубу в Бериславі. Саме тут “Таврію” й відродили в серпні 2016 року.

Невдовзі в Бериславі оголосили про намір побудувати сучасний стадіон для сімферопольського клубу. На ці цілі уряд в 2018 році виділив 10,3 млн грн, а УЄФА пообіцяло додати півмільйона євро.

Зрештою, 18 березня 2020 року був укладений договір з переможцем публічних закупівель на будівництво стадіону в Бериславі вартістю 94,7 млн грн. Дніпровська компанія “ЕСГ-Україна” погодилась виконати всі роботи до 31 грудня 2021 року з можливістю пролонгації договору та належного фінансування робіт.

Натомість “Таврія” змінила місце дислокації з Берислава на Мар’янівку Тавричанської сільської громади Каховського району. Новим її президентом став директор місцевого підприємства Едуард Репілевський.

На початку 2021 року головним тренером “Таврії” став Олег Федорчук, який до того тренував новокаховську “Енергію”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я