На кнопкодавстві мажоритарника Володимира Іванова підловили на засіданні одного з комітетів Верховної Ради.

Замість народного депутата від президентської партії “Слуга народу”, мажоритарника з округу №185 з центром у Каховці, Володимира Іванова на засіданні комітету Верховної Ради з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 6 разів голосувала інша людина — невідома жінка. Про це повідомив громадський рух “ЧЕСНО”.

Два з цих шести голосувань стосувалися президентського законопроєкту про всеукраїнський референдум. При цьому, голова комітету Андрій Клочко підміни нібито не помітив. Засідання цього комітету ВРУ 18 листопада через запроваджені карантинні обмеження проходило в режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Перед його початком Андрій Клочко (“Слуга народу”) провів перекличку та нарахував присутніми 22 із 27 членів комітету. Володимир Іванов на своє прізвище не відгукнувся, а його акаунт у загальній сітці вікон також не з’явився. Згодом нардеп з’явився на декілька хвилин, а решту часу на відео було видно порожню кімнату.

Під час голосування за проєкт закону про народовладдя через всеукраїнський референдум №3612 на фоні порожньої кімнати слово “за” замість депутата промовила якась невідома жінка. На п’яти інших голосуваннях засідання комітету вона також взяла участь замість Іванова.

Як наголошують представники руху “ЧЕСНО”, голосування сторонньої особи замість народного депутата на засіданні комітету є прямим порушенням закону “Про комітети Верховної Ради України”, а ідентичне цьому кнопкодавство в сесійній залі парламенту – порушенням Конституції України, яке віднедавна ще й підпадає під дію Кримінального кодексу. За аналогічне порушення на засіданні комітету ВРУ відповідальність не передбачена взагалі.

Нагадаємо, що торік на позачергових виборах до Верховної Ради виборці одномандатного виборчого округу №185 переважною більшістю голосів довірили Володимиру Іванову депутатський мандат. Його перемозі не завадило те, що Іванова практично ніхто не знав на території свого округу, а чи не єдиною його публічною діяльністю до виборів була зйомка відеоблогів з порадами щодо будівництва приватних будинків.

Нічого не було відомо до виборів і про погляди Іванова, про те, що він збирається зробити для свого округу і чи взагалі знайомий він з його проблемами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я