Рішення про дострокове припинення його повноважень вирішили не приймати.

У Новій Каховці звільнили заступника міського голови Віктора Замкового (на світлині праворуч). Про це стало відомо з поданої ним 21 квітня декларації перед звільненням.

Інформацію підтвердив міський голова Володимир Коваленко.

Ми перевели його за заявою на посаду заступника директора комунального підприємства «НК Екосервіс», розуміючи, що у нас буде з наповненням бюджету через пандемію коронавірусу. Тому заповнювати цю посаду ми не будемо. Вона залишатиметься вакантною, – повідомив він.

За словами міського голови, його колишній заступник в «НК Екосервіс» займатиметься забезпеченням підрозділів місцевих військових частин та відповідатиме за комунікацію з усіма старостинськими округами, що входять до Новокаховської ОТГ.

Нова Каховка сьогодні починається з Шилової Балки. Треба робити, щоб усе було однаково. На жаль, останнім часом керованість старостинських округів впала. Узагальненого керівництва не було. Також треба зосередитись на 57-й окремій мотопіхотній бригаді і військовому комісаріаті, який перебуває у нас у неналежному вигляді. Віктор Замковий уже почав цю роботу, – сказав Володимир Коваленко.

Виносити проєкт рішення про дострокове припинення повноважень заступника міського голови на сесію міськраду не планують. Як пояснив міський голова, в цьому нема потреби. Хоча за законом суб’єктом трудових відносин у Замкового є саме міська рада, яка в грудні 2017 року призначила його на цю посаду. Тож і знімати його повинна саме вона.

Згідно декларації про доходи, зарплата Віктора Замкового за перший квартал 2020 року склала 93 569 гривень. Тобто, в середньому як заступник міського голови він отримував біля 31 тис. грн. щомісяця.

До 2017 року Замковий працював заступником директора міського водоканалу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here