Всі, хто здійснюватиме перетин межі у пунктах пропуску через адміністративну межу з АР Крим, будуть в обов’язковому порядку поміщені на 14-денну обсервацію на материковій Україні.

Окупаційне “прикордонне управління” ФСБ Росії запровадило заборону на виїзд з анексованого Криму на материкову Україну.

Такі обмеження прописані в розпорядженні уряду країни-окупанта від 27 березня, згідно з яким починаючи з 00:00 30 березня тимчасово буде заборонений виїзд за кордон громадянам Російської Федерації.

Отже, кримчани не зможуть залишити півострів і виїхати через адміністративний кордон до сусідньої Херсонської області.

При цьому в ФСБ стверджують, що виїзд/в’їзд жителів Криму за кордон, до Російської Федерації, буде здійснюватися у звичному порядку – без обмежень.

«Іноземцям та особам без громадянства, які їдуть до країн постійного місця проживання, виїзд дозволяється за наявності чинних документів на право перетину державного кордону», – йдеться в повідомленні.

В той же час поліція Херсонської області поширила інформацію про посилення карантинних заходів.

Зокрема, громадяни, які здійснюють перетин межі у пунктах пропуску через адміністративну межу з АР Крим, будуть поміщені в обов’язковому порядку на 14-денну обсервацію.

Поліція Херсонської області звертає увагу на те, що вже з понеділка, 6 квітня 2020 року, згідно з прийнятими змінами, на території Херсонської області і до кінця карантину (нині ця дата визначена – 24 квітня 2020 року включно) діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;

– перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;– самовільне залишення місць обсервації;

– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, крім перевезення легковими автомобілями, а також окремих категорій осіб.

За словами начальника обласного главку поліції Олександра Прокудіна, з 11 квітня поліція Херсонщини здійснювала інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо карантинних заходів. Наразі правоохоронці будуть жорстко реагувати на всі порушення умов карантину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я