Ви тут: КРИМ Звільненого українського моряка одружили всією Херсонщиною

Звільненого українського моряка одружили всією Херсонщиною

Олег Батурін. Світлини автора

3549

Президент України Володимир Зеленський побажав родині Віктора і Тетяни Беспальченків стати багатодітною.

«Я безмежно щаслива за Таню і Віктора. Їхня пара – це втілення справжнього, щирого, небанального кохання», – зізналась дружка нареченої, сестра одного зі звільнених з російського полону українських моряків Владислава Костишина, Олена.

Олена Костишина

Їй та іншому звільненому моряку, Михайлу Власюку, випала честь стати свідками на весіллі Віктора і Тетяни Беспальченків, які ще 26 червня зареєстрували шлюб у московському СІЗО «Лефортово». Саме там Віктор перебував разом із іншими 23 моряками, захопленими в полон 25 листопада 2018 року в Чорному морі поблизу окупованого Криму.

Відгуляти весілля по-справжньому вони планували вже вдома, після повернення з полону. Організувати його для молодих пообіцяв голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв під час урочистої зустрічі моряків у Херсоні 19 вересня.

Весілля відгуляли 26 жовтня на території виноробного господарства князя Трубецького у Веселому Бериславського району. Привітати молодих приїхали чиновники ОДА, російський адвокат моряків Ніколай Полозов, рідні і близькі, а також інші звільнені з російського полону хлопці.

Сергій Чуліба і Віктор Беспальченко в окупованому Криму. Світлина 8 березня 2014 року.

Серед них – каховчанин Сергій Чуліба, який зізнався, що Віктор є його найкращим другом. На весілля він приїхав разом зі своєю дівчиною Катериною. Сергій розповів, що вони теж готуються до весілля, але думають провести його вже після Великодня.

Сергій Чуліба з дівчиною Катериною та родина Беспальченків

За словами мами нареченої Наталії Блізнак, Віктор і Тетяна познайомились у Криму майже шість років тому.

– Вони думали розписатися ще до того, як Вітя потрапив у полон. Тож чекати на його звільнення вони не стали і Таня почала добиватися, щоб їм дозволили оформити шлюб у СІЗО. Тим самим вона дуже підтримала його. Це надало йому сили, – розповіла вона.

– Ми планували зіграти весілля в квітні цього року. Саме тому ми від самого початку добивались, щоб нам дозволили розписатися у «Лефортово» в квітні. Але вийшло пізніше, – сказала Тетяна Беспальченко.

За її словами, з Віктором вони познайомились завдяки спільним друзям.

– Я побачила його і одразу зрозуміла, що це – мій чоловік. Саме про такого я мріяла з дитинства. А сьогодні – довгоочікуваний день для нас. Ми щасливі, – зізналась Тетяна.

Тетяна Беспальченко

Після весілля молоді повернуться до Одеси, де Віктор продовжить службу.

З особливою подією родину Беспальченків привітав і голова ОДА Юрій Гусєв.

– Бажаю вам великого людського щастя і багато діточок, як на небі зірочок, – звернувся він до молодих. – Також я маю для вас невеликий подарунок – відпочинок у гарному пансіонаті на Арабатській Стрілці. У вас уже був один медовий місяць, а сьогодні починається ще один. Тож доручаю, щоб ви народжували діточок і щоб наша херсонська родина розмножувалась.

Молоді з подарунками від голови ОДА Юрія Гусєва

Схожі побажання молодим озвучив і президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, який показали під час застілля.

– Вітаю вас від усієї душі! – сказав очільник держави. – Ви сьогодні повинні відпочивати, бо завтра будете працювати, тому що сім’я – це велика робота. Ну, ви розумієте, про що я: щоб у вас народилось багато діточок, щоб ви їх дуже любили, зробили їх людьми, такими справжніми як ви є. Я дуже радий за вас. Хай вам Бог допомагає. Ми пишаємось вами!

Всі організаційні питання весілля взяла на себе команда голови Херсонської ОДА. За словами Юрія Гусєва, до цього долучилось багато підприємців з усієї області.

– Ми оголосили можливість долучитися кожному. Для нас це було надзвичайно важливо, бо це наші рідні молодята. Підприємці таким чином хотіли проявити свою повагу для моряків, – пояснив голова ОДА.

Завдяки зусиллям облдержадміністрації весілля родини Беспальченків у Веселому відбулось так, що про неї дізналась уся країна: на церемонію з’їхались представники багатьох медіа та мало не всіх центральних телеканалів.

Схоже, що така величезна увага чиновників і медійників молодим сподобалась. Тетяна Беспальченко зізналась, що вони з чоловіком залишились задоволені та висловили подяку Херсонській ОДА за допомогу і організацію свого весілля.

Втім, шлюбна церемонія у Веселому продемонструвала також діаметрально протилежне ставлення влади української до звільнених з полону моряків і влади окупаційної до моряків рибацького сейнера «Норд», затриманих навесні 2018 року Державною прикордонною службою України за порушення порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію. Після тріумфального повернення до Криму останнім на камери пообіцяли надати медичну допомогу і відпочинок у санаторіях. Але нічого цього кримські моряки так і не отримали. А на додачу до цього їх попередили про звільнення з роботи. Звільнені кримчани у себе вдома виявились нікому не потрібними і забутими.

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я