Елеонора Бекірова займатиметься дотриманням прав корінного народу Криму.

Донька звільненого з російського полону політв’язня Едема Бекірова з Генічеського району Едема Бекірова Елеонора стала радницею Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

«Вітаю в своїй команді Елеонору Бекірову! Вона буде займатися дотриманням прав корінного народу Криму – кримськотатарського населення», – повідомила Людмила Денісова.

– Рада приєднатися до команди Людмили Денісової! Будемо боротися, щоб усі ті, хто залишається в кремлівських застінках, найближчим часом повернулись додому, – запевнила Елеонора Бекірова.

– Пишаємось нашою землячкою! – прокоментував це призначення голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв. – Ми чекаємо на звільнення з полону ще 113 українців, серед яких херсонець Олександр Шумков. Впевнений, що Елеонора докладе максимум зусиль для цього. А ми – завжди готові до співпраці!

30-річний громадський активіст, військовослужбовець Збройних Сил України Олександр Шумков був ув’язнений у Росії у 2017 році. Його адвокат Фаріт Муртазін заявляв, що Олександр потрапив до РФ внаслідок провокації. За однією з версій, до його зникнення причетний екс-народний депутат України Олексій Журавко, проти якого відкрите кримінальне провадження за фінансування тероризму. Останній нині переховується в Росії і перебуває в розшуку СБУ.

Нагадаємо, що з окупації Криму 20 лютого 2014 року розпочалась російська збройна агресія Росії проти України. Війна триває досі.

Фото з Фейсбуку Елеонори Бекірової.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я