Його оштрафували на 425 гривень.

Винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212-3 Кодексу України про адмінправопорушення Херсонський міський суд визнав головного спеціаліста відділу документообігу, контролю та забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Херсонської обласної ради Федора Кіяницю. На нього було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 425 гривень.

Про це повідомила регіональна представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Лілія Афанасіаді.

Протокол про адміністративне порушення щодо Федора Кіяниці Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини підготував ще 11 лютого. Його було складено після перевірки за зверненням голови ГО “Європростір”, власного кореспондента газети “Новий день” Олега Батуріна щодо ненадання Херсонською облрадою інформації щодо зарплати та відряджень у 2018 році голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської облради, депутата облради від “Опозиційного блоку” Павла Філіпчука. Таким чином Херсонська облрада порушила Закон України “Про доступ до публічної інформації”.

Павло Філіпчук

Що ж стосується інформації про рівень зарплати Павла Філіпчука, то отримати її вдалось лише після подання повторного запиту до облради. Загалом за минулий рік діяльність цього народного обранця обійшлась платникам податків у 578 798 гривень. У середньому в 2018 році за кожен робочий день він отримував 2 135 грн. зарплати і різних видів додаткових нарахувань, включно з щедрими преміальними. Приміром, у жовтні він отримав 116 026 грн., а в грудні — 68 622 грн.

Нагадаємо, що зарплати найвищіх посадовців країни є суттєво меншими. Приміром, Президент України Петро Порошенко в минулому році отримав зарплату у 336 000 грн., яку всю до копійки перерахував на благодійні цілі. А зарплата прем’єр-міністра Володимира Гройсмана становила за 2018 рік 356 961 грн. 31 коп.

1 коментар

  1. Охирели эти пидоры в Обл совете по полной, а Кияниця и при регионалах был пидором и при БПП пидором и остался
    Уполномоченному ВР по правам человека, нужна для работы только “галочка”, нихрена они не делают, максиммум что могут сделать это переслать твою же жалобу тому на кого ты жалуешься(!!!!), для подготовки какого нибудь ответа не по существу а так, прогноз погоды или расписание поездов, а потом на твое же возмущение что это не рассмотрение по существу, отвечать что Вы уже получили ответ (!!!). Вообщем это очередная прокладка для отмывания бюджетных денег и только вида работы, громкое название “уповноваженный ВР по правам человека” но по факту в нашем “правовом государстве” уповноважений ничего не решает, неможет, нехочет и нежелат. Вот так и живем. Думаю что журналисты со мною согласятся на все 100 процентов.
    Уже давно известно о продаже “посад керівників” коммунальных предприятий, и никакого конкурса или наличие высшего образования в этом случае не нужно, Кияниця как раз очень хорошо знает про это, с кем Мангер проводит такие аукционы, главное определенная сумма и тогда даже никто и не вспомнит что нужно проводить конкурс, что положение о назначении предусматривает не только высшее образование но и стаж работы, вообщем за бабло мугут назначить керівником даже школьника Пупкина (как и в случае с Геническим БТИ), а прокуратура она конечно же в курсе, потому-что в доле, поєтому и покривает (рука руку моет). Журналисты в это дело тоже никогда не полезут,зачем же им проблеммы с “правохоронними органами”. Вот так и живем и только сказки рассказывает про “правовое государство”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я