В п’ятницю, 5 серпня, під час засідання клубу громадського діалогу Нової Каховки в приміщенні нового Loft Cafe, що на проспекті Дніпровському, було презентовано ініціативу “Затишне місто. Відкрите місто”, а також акції і заходи, що відбудуться протягом її реалізації, презентовано перший варіант бренду цього проекту і анонсовано акцію “Мапи Нової Каховки: чоловіча і жіноча”, проведену цього ж вечора у центральному парку міста.

Учасниками зустрічі, крім представників громадськості і журналістів стали директор комунального підприємства “Агенція регіонального розвитку” В’ячеслав Костенюк і заступник директора комунального підприємства “НК Екосервіс” Артур Григорьєв. До останнього у присутніх виникло чи не найбільше запитань, адже одна з головних тем зустрічі була окреслена як “Чисто там, де не смітять?” Артур Григорьєв розповів про те, яким чином підприємство забезпечує вивіз сміття і поділився своєю думкою щодо того, чому ж від цього в місті не стає чистіше.

Саме засідання складалося з двох частин – зустрічі у форматі спілкування у затишному кафе за чашкою кави, де ми спробували розібратися, чи справді чистота в місті залежать тільки від роботи комунальників, а також була презентована ініціатива місцевих активістів і спільний польсько-український проект “Garna NK” (див. попередній пост).

Наступні після зустрічі кілька годин були проведені в одному з популярних серед новокаховчан місці – поблизу дитячого майданчику в самому центрі міста, в прибережному парку ім. С. Фалдзинського. Саме це місце було обрано для проведення акції “Мапи Нової Каховки: жіноча і чоловіча”. Її метою було провести опитування жителів міста, аби дізнатися: які місця Yової Каховки вони вважають найулюбленішими, і що б порадили побачити туристам. Разом із цим було проведено анкетування новокаховчан з питаннями про історію міста. Загалом протягом 2 годин було опитано біля 50 осіб, а далі ця робота продовжиться у форматі опитування на онлайн-платформі.

Цікаво, що серед опитаних були не лише корінні новокаховчани. В анкетах люди вказували місцями, де провели більшу частину свого життя Каховку, Симферополь, Чорнянку, Харків, Черкаси, Херсон, Ташкент та інші. Самі анкети ще опрацюватимуться і про результати напишемо згодом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я