Його звинувачують в замаху на депутата селищної ради.

Обвинувальний акт стосовно голови Мирненської селищної громади Скадовського району Херсонщини Андрія Сучка направлено до суду. Про це повідомила пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Андрій Сучок звинувачується за фактом замаху на заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, вчиненого на замовлення – ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 121 КК України.

“Слідством встановлено, що обвинувачений, перебуваючи тривалий час у неприязних відносинах, які виникли під час господарської діяльності, з депутатом цієї ради, який також є керівником фермерського господарства, підшукав особу, яка на його замовлення мала заподіяти шкоду здоров’ю потерпілого. За грошову винагороду у розмірі 7000 доларів США виконавець злочину мав нанести керівнику фермерського господарства тяжкі тілесні ушкодження, що призведуть до інвалідності потерпілого. Таким чином замовник хотів позбавити можливості чоловіка займатись господарською діяльністю”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Для виконання замовлення голова громади під час зустрічей у вересні та жовтні 2021 року передав виконавцю частину винагороди в сумі $500 та 37 000 гривень. Після виконання замовлення голова пообіцяв сплатити ще $5000.

З метою захисту життя та здоров’я потерпілого правоохоронці зімітували обстановку нападу та побиття жертви.

Нагадаємо, що Андрія Сучка затримали 8 листопада 2021 року під час передачі другої частини грошей. Він віддав “виконавцю” 65 тис. грн і $2500. 10 листопада 2021 року Київський райсуд Одеси обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Зараз він перебуває в Одеському СІЗО.

В суді Андрій Сучок і його адвокат заявили, що справді був намір здійснити замах на депутата Віктора Дзяткевича, але із завданням тілесних ушкоджень середньої тяжкості. “Обвинувачений не бажав тяжких наслідків”, – йдеться в ухвалі Київського райсуду Одеси від 10 листопада 2021 року з посиланням на захисника голови Мирненської громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я